Půjčka pro nezaměstnané

Díky populárnímu úvěrovému produktu půjčka pro nezaměstnané je možné získat úvěr, který se pohybuje od stovek až do řádově desetitisíců korun.

půjčka bez registru

Díky populárnímu úvěrovému produktu půjčka pro nezaměstnané je možné získat úvěr, který se pohybuje od stovek až do řádově desetitisíců korun. Záleží samozřejmě také na tom, kolik budete schopni měsíčně zasílat. Z hlediska délky splatnosti se tento produkt řadí mezi krátkodobé půjčky, většinou na délku několika týdnů maximálně pár měsíců. Úrokové sazby u tohoto druhu půjček jsou poněkud ale vyšší ve srovnání s jinými bankovními půjčkami. Na druhou stranu jsou půjčky nezaměstnaným poměrně rychlé, vysoce dostupné a není obvykle vyžadována zástava ani žádný ručitel.

Půjčku pro nezaměstnané lze použít s ohledem na své aktuální potřeby a požadavky, například na překlenutí období než si najdete nové zaměstnání, abyste měli z čeho žít, nebo také například na splátky leasingu nebo úvěru na auto, na nějaké opravy bytu či domu, na výdaje ohledně vzdělání a studia, či na zvýšené výdaje na potraviny.

Věřte tomu, že půjčka není ale úplným řešením situace, kdy jste bez práce. Má pouze lehce vypomoci překlenout toto nepříjemné období než si najdete práci novou. Právě ono hledání nové práce by mělo tvořit podstatnou část dne, protože pouze vhodné zaměstnání je nejlepší a pro většinu lidí také jedinou možnou variantou, jak udržet své osobní finance pod kontrolou.

Pokud potřebujete půjčku, která je ve vyšších částkách, je potřeba se připravit na zajištění nějakou nemovitostí. V takovém případě jde prakticky o takzvanou Americkou hypotéku. Ta je populární díky své nízké úrokové sazbě, neboť  je pro poskytovatele méně riziková než obyčejná nezajištěná půjčka.

Rozumná částka, která je klientům bez zaměstnání k dispozici, a kterou jsou ještě schopni z následného platu bez problémů splácet, se pohybuje většinou kolem 20 tisíc. Pokud nemáte stálou práci, můžou Vás částky desítek nebo dokonce stovek tisíc dostat do značných problémů, ze který se už nemusíte jen tak lehce vymanit. 

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_1/fed3db0ba383fada3d9044c3ee9e004e.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz