Podnikatelská půjčka od Profi Credit

Tento podnikatelský úvěr je vhodný především k nákupu vybavení, strojů a zařízení pro vaše podnikání. Je možné ho splácet v delším časovém období.

podnikatelský úvěr

Tento podnikatelský úvěr je vhodný především k nákupu vybavení, strojů a zařízení pro vaše podnikání. Je možné ho splácet v delším časovém období. Jedná se o úvěr určený živnostníkům a podnikatelům ke konkrétnímu účelu v podnikání, jako je například modernizace provozovny nebo nákup potřebného profesionálního vybavení. Čím je tento podnikatelský úvěr specifický? Výše půjčeným peněz je minimálně 30 000 - 110 000 Kč, zde je tedy rozdíl oproti klasické zaměstnanecké půjčce. Splatnost je stejná, tedy 12 - 48 měsíců. Neplatíte žádný poplatek za uzavření podnikatelské půjčky. Předmětem zajištění bude směnka. Pokud nebudete disponovat dostatečnou bonitou bude požadován ručitel nebo zástava nemovitosti. Mezi výhody podnikatelského úvěru patří mimo jiné možnost bezplatného odkladu splátek, nebo možnost odpisu z daní. Společnost Profi Credit posuzuje váš obrat, nikoli vaše příjmy. A v neposlední řadě máte možnost předčasného splacení úvěru. K zřízení tohoto úvěru budete potřebovat kopii občanského průkazu žadatele nebo ručitele, dále kopie výpisů z účtu žadatele nebo ručitele a kopie živnostenského listu žadatele. Pokud bude potřeba tak také dokumenty související s ručitelem nebo zástavou nemovitosti.

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_1/fed3db0ba383fada3d9044c3ee9e004e.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz