Konsolidace půjček

Konsolidace půjček Konsolidace půjček je takový produkt, který spojuje úvěry od různých

Nabrali více úvěrů, než jste původně zamýšleli a splátky se nahromadily?

Možná jste si nabrali více úvěrů, než jste původně zamýšleli a splátky se nahromadily do takového množství, že je nezvládáte splácet. Pak je tedy možné využít tuto nabídku, kdy všechny Vaše úvěry bychom sloučili do jednoho, přičemž všechny splátky by opadly a vznikla by pouze jedna, dokonce ještě menší, než byly v původním součtu všechny dohromady.

Konsolidace půjček je takový produkt, který spojuje úvěry od různých investorů či bank do jednoho úvěru, díky kterému je pak konečná splátka daleko nižší, a tím pádem klientovi zbude měsíčně k dispozici daleko více peněz na ostatní náležitosti.

Nabídku lze obstarat jak v bankovních ústavech, tak i v nebankovním sektoru, přičemž ty bankovní bývají na klienta krapet přísnější, ty nebankovní naopak vycházejí klientovi v podmínkách daleko víc vstříc.

Konsolidace půjček většinou nevyžaduje žádné ručení nemovitosti ani ručitele, ale pokud tu možnost máte a vlastníte například chatu, bude jistě výhodné jí do půjčky zavrhnout, protože se tím sníží rizikovost poskytovatele a zároveň Vám jako protislužbu nabídne výhodnější úrokovou sazbu.

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_1/fed3db0ba383fada3d9044c3ee9e004e.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz