Americká hypotéka SONEBA – poctivé a férové jednání!

06.09.2014 Nabídka celá ČR |

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Po dlouhodobých zkušenostech s prací s našimi zákazníky jsme vytvořili přívětivý nebankovní produkt, kdy klient není zatížen zbytečnými a vleklými formalitami, nesmyslnými poplatky a nutnými cestami. I když neslibujeme nereálný úrok, jak je mnohdy patrné u různých poskytovatelů, nabízíme férovost a poctivé jednání na rovinu, kdy klient je ihned obeznámen s veškerými okolnostmi a fakty a zároveň se snažíme o co nejrychlejší vyplacení peněz. Půjčky zajišťujeme po celé České republice a dle platných zákonů.
--------------------------------------------------
Velkou předností a hlavní výhodou pro klienta je předběžné posouzení a konzultace s naším finančním konzultantem. Klient tak předem bezplatně a nezávazně dostane objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v oboru. Zkuste nás kontaktovat a získejte tak cenné rady a tipy - za to nic nedáte.
--------------------------------------------------
Získat potřebné finanční prostředky lze zástavou bytu v OV, družstevního bytu, rodinného domu, rekreačním, či komerčním objektem, a nebo stavebním pozemkem. Ručit můžete i nemovitostí třetí osoby a nemovitost se nepřevádí na věřitele. Půjčkou lze sloučit nevýhodné půjčky, vyplatit zástavy, nebo exekuce.
--------------------------------------------------
V případě že se Vám naše nabídka zamlouvá, projděte si podrobněji produkt na http://www.soneba.cz kde naleznete příslušný objednávkový formulář. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na info@soneba.cz
Neváhejte a kontaktujte nás, jednáme férově a na rovinu.

Cena: Zdarma
Jméno: Pavel Sokola
Telefon: 608174900
Email: info@soneba.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: http://www.hypotekynebankovni.cz/americka-hypoteka
Číslo inzerátu: 1493
/americka-hypoteka-soneba-poctive-a-ferove-jednani-d1493.htm
/inz/increment-view-count?advertId=1493
leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_1/fed3db0ba383fada3d9044c3ee9e004e.jpeg 155 20 left 160 600 1 #wrapper http://www.tattoomania.cz